Kavkazský běhoun
vlna/vlna, osm kosočtvercových medailonů, Kavkaz, 1. čtvrtina 20. století, 396 x 107 cm, zkorodovaná hnědá barva, lehce poškozeno, nepůvodní třásně (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Kavkazský běhoun
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |